KANCELARIA
"PODATKI-RACHUNKOWOŚĆ"
Sp. z o.o.

 

  

 

Zaloguj się do Panelu Klienta

   PANEL KLIENTA

KANCELARIA GODNA ZAUFANIA

Informacje o Kancelarii

O Kancelarii

 

Usługi rachunkowości oferujemy już od 1993 roku. Kancelaria prowadzona jest przez specjalistów o wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i profesjonalnym przygotowaniu merytorycznym, którzy posiadają niezbędne uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. 

 

Nieustannie od wielu lat nasza Kancelaria "Podatki-Rachunkowość" Sp. z o.o. współpracuje z kancelariami prawnymi, notarialnymi oraz biegłymi rewidentami, jest to gwarancja szybkiego dostępu do sprawdzonych i zaufanych fachowców z innych dziedzin.

 

Nasi współpracownicy to specjaliści z zakresu księgowości, podatków, kadr i płac. Każdy pracownik ma kierunkowe wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w swojej specjalności. Klienci naszej Kancelarii współpracują z wyznaczonym pracownikiem, który odpowiada za wszelkie sprawy związane z obsługą. W przypadku zagadnień wykraczających poza kompetencje pracownika prowadzącego firmę, sprawa jest przekazywana do odpowiedniego specjalisty i pilotowana przez pracownika prowadzącego.

 

Kancelaria, jako jedna z pierwszych udostępniła swoim Klientom elektroniczny system przekazywania dokumentów do naszego biura. Od tamtej pory Kancelaria obsługuje Klientów z terytorium całej Polski jak i z krajów sąsiadujących z naszym krajem.